Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė 2024“ Tauragėje

By Atnaujinta: 2024-02-13Daily Views: 1Total Views: 55

Švelniai žiemišką sausio 10-ąją Tauragės meno mokyklos pilies salėje šurmuliavo gausus būrys jaunųjų atlikėjų, jų mokytojų, tėvelių ir gerbėjų. Salė buvo pripildyta muzikos garsų, žodžių, jaudulio, susikaupimo, nekantrumo, laukimo, geriausių linkėjimų ir džiaugsmo. Vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024“ rajoninis etapas. 1974 metais prasidėjęs Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ šiemet mini 50 metų jubiliejų! Džiugu, kad tauragiškiai myli šį konkursą ir aktyviai jame dalyvauja.

Jubiliejinių metų konkursas sulaukė gausaus būrio dalyvių – pasirodė net 18 solistų, vienas kvartetas ir vienas ansamblis. Nuskambėjo net 60 pačių gražiausių ir skambiausių dainų. Konkurse dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Tauragės lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“, Tauragės lopšelio – darželio „Kodėlčius“, Tauragės lopšelio – darželio „Žvaigždutė“,, Tauragės vaikų reabilitacijos centro – mokyklos „Pušelė“, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazijos ir Tauragės meno mokyklos.

Konkurso dalyvius atsakingai vertino kompetentinga komisija. Komisijos pirmininkė – Rasa Ramanauskienė, Šilalės meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja, Šilalės meno mokyklos ir Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos chorinio dainavimo mokytoja metodininkė. Komisijos nariai: Algirdas Petraitis,Tauragės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas muzikiniam ugdymui ir mokytojas metodininkas; Jovita Straukienė, Tauragės „Aušros“ progimnazijos ir Tauragės meno mokyklos mokytoja metodininkė; Dalia Kriščiūnienė, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos vyresnioji mokytoja; Dovilė Žukauskienė,Tauragės meno mokyklos ir Šilutės rajono Vainuto gimnazijos chorinio dainavimo mokytoja.

Į tolimesnį konkurso etapą buvo išrinkta 11 dalyvių, kurie keliaus į tolimesnį – zoninį etapą, vyksiantį jau sausio 26 d. Šilalės meno mokykloje!

SVEIKINAME KONKURSO LAUREATUS

Matas Kairys, Tauragės meno mokyklos solistas, mokytoja Alina Dambrauskienė.
Toma Mikonytė, Tauragės meno mokyklos solistė, mokytoja Alina Dambrauskienė.
Austėja Tenikaitytė, Tauragės meno mokyklos solistė, mokytoja Alina Dambrauskienė.
Domantas Burmistrovas, mokytojo Romualdo Eičo paruoštas mokinys
Majus Mokhtari-Darakhschan, Tauragės meno mokyklos solistas, mokytoja Alina Dambrauskienė
Aleksė Šlamaitė, Tauragės meno mokyklos solistė, mokytoja Alina Dambrauskienė
Fausta Termenaitė. Tauragės meno mokyklos solistė, mokytoja Alina Dambrauskienė
Vestina Barkauskaitė. Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos solistė, mokytojas Virginijus Butkus.
Martyna Juozupaitytė, Tauragės Žalgirių gimnazijos solistė, mokytoja Edita Bartkienė.
Atėnė Kiliokaitytė, Tauragės meno mokyklos solistė, mokytoja Alina Dambrauskienė.
Atėnė Ravinkaitė, Tauragės meno mokyklos solistė, mokytoja Alina Dambrauskienė.

Kaip ir kiekvienais metais konkursą rėmė Tauragės rajono savivaldybė. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir padėkomis.

Konkursą organizavo Tauragės meno mokykla ir Tauragės Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras.

Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro ir Tauragės meno mokyklos informacija

Nuorodos

Palikti komentarą