Kolegialios patirties mainai Tauragės švietimo centre
Birželio 19 d. Tauragės švietimo centre vyko gerosios patirties renginys „Kolegialios patirties mainai siekiant kokybiškesnių švietimo paslaugų“. Susitikime Tauragės švietimo centro ir Kelmės švietimo pagalbos tarnybos specialistai dalijosi profesine kasdienio darbo patirtimi, aptarė kylančius iššūkius bei pristatė veiklos organizavimo ir problemų sprendimo praktikas. Renginys sudarė prielaidas tolesniam bendradarbiavimo stiprinimui ir bendrų iniciatyvų plėtojimui ateityje.

