STEP šeimų stovyklą „Tai bent diena”

By Atnaujinta: 2024-05-31Daily Views: 1Total Views: 28

Vykdant Tauragės savivaldybės remiamą sveikatingumo programą „Gyvenimo Žemėlapis” , švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba, gegužės 26 dieną organizavo STEP šeimų stovyklą „Tai bent diena”. Į stovyklą rinkosi pozityvios tėvystės mokymus baigę tėvai su savo atžalynu. Stovykloje sklido Kalėdų dvasia, nes kai šeima kartu, ištisus metus kvepia Kalėdomis. Jei būtume laukia idealaus meto, tai niekada nebūtume pajudėję iš vietos.

Žengti pirmą žingsnį, „išlyginant” laiką bei persikeliant į gruodžio25 dieną, reikėjo krislelio beprotybės. Stovykloje vyravo „Augink”, „Saldu Smagu”, „Kaip gerai, kad tu esi”, „Tu man didžiausia dovana”, „namai namučiai” rubrikų nuotaikos. Tėvai susitiko su STEP programos koordinatore Jolita Jonyniene, kuri skaitė paskaitą Broliai ir seserys: kaip padėti su(si)tarti?. PPT
psichologė Vaida Mačiulienė vedė patyriminį užsiėmimą „Žaidimas – kartu su vaiku“. Šeimų gniūžtę, bendrystę ir nuoširdų ryšį stovykloje lipdė tarptautinio jaunimo judėjimą Sniego gniūžtę lankę lyderiai ir paauglių bendravimo grupė „Savas”. Praleistas laikas kartu, šilti žodžiai vieni kitiems, pagarbus santykis-užaugina draugystę.

Nuorodos

Palikti komentarą